Soutěžící

Co si vybral(a) Barbora Klemensová ?

Interiér 1. Místo, kde se z celého světa nejraději vracím. Tam kde je máma, a celá rodina. Lidé, o které se mohu opřít. Je to štěstí, nejen mé ale i štěstí mých blízkých. Domov je místo kde se sny stávají skutečností. Domov je rodina a to je jedno velké štěstí.

Co si vybral(a) Jana Klomínková ?

Nejvíce se mi líbí interiér č. 2. Domov je pro mne místo, kde mohu být sama sebou, je to místo, kde naberu nové síly do všedního života, místo, kde prožívám lásku se svým partnerem a místo, kde vytvořím útočiště a láskyplné prostředí pro své ještě nenarozené dítě.

Co si vybral(a) Zuzana Zahorova ?

1
Bezpeci. Laska bliznich. Pochopeni za kazde situace. Budoucnost.
Atmosfera, vyladeni interieru a veci, kterymi se doma obklopuji, v celku vytvareji misto, kde vsechno dava nakonec smysl :)

Co si vybral(a) Kateřina Hudcová ?

4
Líbí se mi kombinace modré a růžovo-červené barvy. Pokoj nádherně prosvítí fialková barva a uklidňující a romantická. Domov pro mně znamená moje rodina a útulný interiér ve kterém se musím cítit dobře a klidně abych mohla vypustit starosti z práce a ze školy.

Co si vybral(a) Miroslava Koucká ?

2
Domov je pro mě místo kde jsem sama sebou, mám u sebe rodinu – ta dělá domov domovem, bez milovaných je to jen dům. Je to místo kde mám soukromí a můžu se obklopit lidmi a věcmi které mám ráda. Domov je láska a osobní prostor.

Co si vybral(a) Simona Brandejsová ?

Č.2 je nejhezčí. Domov je místo kde jsem sama sebou,kde se cítím bezpečně a jsou tam ti které miluju. Domov je místo kde můžu být v teplákach a vytahaném triku a všem to bude jedno a stejně se na mě budou usmívat.

Co si vybral(a) Nikola Kalousová ?

Obrázek č.2 se mi líbí nejvíce. Připomíná mi můj sen- zimní večer ve srubu, Finsko a polární záře. Domov pro mě znamená místo, kde jsem sama sebou. Kde vládne můj vlastní chaos.A místo kde se všichni milujeme a podporujeme.

Co si vybral(a) Jiřina Kubáčová ?

Nasvícený interiér č. 4
Domov patří k těm nejcennějším hodnotám, které máme a je tedy nanejvýš přirozené, logické, že právě v jeho lůně se chceme cítit příjemně, uvolněně, bezpečně. Při zařizování domova hraje roli bezpočet kritérií, prostorové, finanční možnosti, vkus a zaměření, výtvarný cit.

Co si vybral(a) Vendy Kubáčová ?

Nasvícený interiér č.3
Domov nejsou jen stěny, mezi nimž spím, je to místo, kde se cítím bezpečně. Místo, po kterém se mi stýská, kdy jsem pryč. Domov není jen byt, ale také místo, kde můžu žít takový život, jaký chci. Domov všude dobře, doma nejlépe, šarm, elegance domova .

Co si vybral(a) František Píša ?

interier c. 5. Domov pro mne znamená místo, kde si mohu sednou, lehnout, najíst se a hlavně být tam vždy spokojený a cítit se dobře

Co si vybral(a) Jana Prokopová ?

Domov jsou pro mě mí dva rošťáci, co mě ruší při práci. Denní světlo, dobrá nálada, to je potom paráda. Možná vybrala bych jedničku, změní byt na chviličku. Dvojka to je zlatíčko, září jako sluníčko! Trojka, ta je azurová, čtyřka mystická i snová. Pětka modrá – luxusní, o všch proměnách se mi jenom sní. :)

Co si vybral(a) Linda Bednaříková ?

4. Domov je pro mně pocit. Pocit jistoty, bezpečí, radosti, lásky a rovnosti. Takový pocit mám, když jsem s rodinou nebo přáteli. Je to důvěra, upřímnost, otevřenost. Je to pocit, kdy zapomenu na všechny problémy a jsem doopravdy šťastná, protože na ničem nezáleží více než na lásce, zdraví a štěstí.

Co si vybral(a) Vendy Kubáčová ?

Nasvícený interiér číslo 3. Domov je pro mne oáza klidu a pohodlí.

Co si vybral(a) Tomáš Kotík ?

Nejvíce se mi líbí interiér pod č. 2.
Miluji hřejivé barevné tóny, které vytvářejí okouzlující atmosféru domova. Domov je pro mne vším, a proto ho mám zařízený tak, abych se domů vždy těšil a rád vracel. Doma je prostě doma. :)

Co si vybral(a) Aneta Papírníková ?

2. Domov je pro mě rodina, můj manžel, naše děti, upatlaný stůl od nutely a drobky po zemi, to je pro mě známka domova kde žije spokojená rodina!! :) 💜

Co si vybral(a) Radim Vašica ?

Nejvíc se mi líbí interiér číslo 1, nejen pro úžasné osvětlení, ale i proto, že mi domov připomněl. Domov pro mě znamená místo, které si můžu zvelebovat a úplně nejlepší je, když mi u toho asistují mojí dva malí synové, kteří se zatím radují i z výměny žárovky.