Svítidla Philips HUE změní váš domov! Vytvoří atmosféru, pomohou relaxovat nebo soustředit se. Systém HUE můžete snadno ovládat i skrze svůj mobilní telefon, či tablet. Revoluční Philips HUE totiž není jen světlo, je to váš životní styl.

Zvolte si Osvětlení podle nálady

 

Přemýšleli jste někdy nad tím, že ideálním doplňkem může být i samotná atmosféra? Unikátní koncept osvětlení Philips Hue dokonale podtrhne exkluzivní styl vašeho interiéru a zdůrazní zajímavé architektonické prvky.

Díky možnosti propojení s televizorem vytvoří dokonalou atmosféru přesně podle toho, co se odehrává na obrazovce, a vtáhne vás do děje. Vytvoří intimní prostředí nebo pokoj příjemně osvítí ke konverzaci.

Uspořádejte večírek a roztančete světla do rytmu hudby. Zaručeně budete hvězdou mezi hostiteli. Myslí i na nejmenší. Temný les nebo krajina elfů? Philips Hue dokáže i pro děti vykouzlit prostředí, kde se budou cítit, jako by byly součástí příběhu.

hue

JAK NA TO?

Základem Philips Hue je Starter kit, který obsahuje tři LED žárovky a bridge pro zapojení do wi-fi routeru. Instalace je velmi snadná, stačí jen našroubovat žárovky, zapojit bridge, stáhnout aplikaci a ihned si můžete začít vychutnávat neopakovatelný zážitek z 16 milionů barev.  Hue však nejsou pouze žárovky. Pro milovníky designu vytvořil Philips také celou řadu svítidel a světelných doplňků, díky nimž bude vaše domácnost unikátní.